Kamery PTZ

Lumens VC-G30SU

zdjęcie

Opis produktu

Kamery PTZ (ang. Pan/Tilt/Zoom) pozwalające na zdalne sterowanie przez użytkownika to uniwersalne urządzenia, które służą m.in. do nagrywania spotkań w salach konferencyjnych, obrad, sesji czy wykładów odbywających się w salach plenarnych. Co więcej kamery PTZ pozwalają na przeprowadzanie transmisji na żywo, a także mogą posłużyć jako idealne rozszerzenie zestawów do wideokonferencji.


LumensVC-G30SU to kamera wyposażona w profesjonalną matrycę 1/2.8” 2MP CMOS pozwalającą uzyskać płynny obraz w rozdzielczości FullHD przy 60 kl./s. Duży zakres zoomu optycznego (15x), ustawienia balansu bieli i ekspozycji dostarczają wyraźny obraz nawet w przypadku słabo oświetlonych scen lub w sytuacjach gdy dużych różnic pomiędzy najjaśniejszymi i najciemniejszymi partiami obrazu.  Kamera zapewnia szerokie pole widzenia, a także szybkie i ciche ustawienie pozycji. Złącza 3G-SDI, DVI, Component, i C-Video pozwalają nie tylko na równoczesne ich wykorzystanie, ale także zapewniają najwyższą możliwą jakość jaką możemy uzyskać w urządzeniu wyświetlającym. 100 predefiniowanych zestawów ustawień oraz zdalne sterowanie pozwolą osiągnąć efektywną pracę i efektowne rezultaty.  VC-G30SU jest idealny do nagrywania wystąpień, wykładów i prelekcji, wideokonferencji, a także systemów ochrony. To wszystko dzięki płynnemu, czystemu i żywemu obrazowi bez żadnych zniekształceń.


  • Sygnał wyjściowy FullHD 1080p, 60 klatek na sekundę
  • Wysoka prędkość: 60 klatek na sekundę
  • Do 128 predefiniowanych ustawień zapewni prostotę użytkowania w każdych warunkach
  • 180-cio krotny zoom (15x zoom optyczny oraz 12x zoom cyfrowy)
  • Złącza 3G-SDI, USD, DVI, Component, i C-Video
  • Capturer USB3.0 pozwalający na podpięcie urządzenia do komputera
  • Prędkość obrotu oraz pochyłu: 120° na sekundę
  • Zakres obrotu od -170° do +170°. Zakres pochyłu od 90° do -30°
  • Szybka reakcja, idealny obraz bez rozmycia szybka, powtarzalna i cicha praca pozycjonowania dostarczają rezultaty wysokiej jakości
  • Współpraca z wieloma systemami wideokonferencji oraz nagrywania


Jakość obrazu - VC-G30SU jest wyposażona w profesjonalną matrycę 1/2.8 cala przetwarzającej obraz w sygnał FullHD 1080p.

Szeroki zakres obrotu, pochyłu i zoomu - Wydajny silnik pozwala na kontrolowanie ustawienia kamery w szerokim zakresie (Obrót od -170° do +170° w poziomie; pochył od -30° do +90°), szybko sprawnie i precyzyjnie.

Wsparcie wielu standardów sygnału - VC-G30SU pozwala na zmianę formatu wyjściowego na NTSC/PAL, SD, Full HD, dzięki czemu jest kompatybilny z większością urządzeń wyświetlających.


Interface 3G-SDI - VC-G30 wspiera standard 3G-SDI umożliwiający transmisję nieskompresowanego cyfrowego sygnału video bez żadnych opóźnień na dystansie do 150 metrów.

Obrót obrazu -
Wbudowane funkcje obrotu i odbicia obrazu umożliwiają wiele opcji instalacji.

Prosta obsługa
- Pilot zdalnego sterowania pozwala na łatwe kontrolowanie pozycji kamery oraz innych ustawień.

128 predefiniowanych ustawień
  oraz zdalne sterowanie pozwolą osiągnąć efektywną pracę i efektowne rezultaty.

Sterowanie przez RS-232/422
- Ustawienia kamery (pozycja i funkcje) mogą być kontrolowane zdalnie dzięki szybkim interfejsom RS-232/422.

Cena SRP: kontakt


Ceny podane na stronie lumens.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Rzeczywisty wygląd urządzeń może odbiegać od tych przedstawionych na zdjęciach. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.