Kamery PTZ

Lumens VC-B30U

zdjęcie

Opis produktu

Kamery PTZ (ang. Pan/Tilt/Zoom) pozwalające na zdalne sterowanie przez użytkownika to uniwersalne urządzenia, które służą m.in. do nagrywania spotkań w salach konferencyjnych, obrad, sesji czy wykładów odbywających się w salach plenarnych. Co więcej kamery PTZ pozwalają na przeprowadzanie transmisji na żywo, a także mogą posłużyć jako idealne rozszerzenie zestawów do wideokonferencji.

 

LumensVC-B30U to kamera wyposażona w profesjonalną matrycę Sony 1/2.8 pozwalającą uzyskać płynny obraz w rozdzielczości FullHD przy 60kl./s. Zoom optyczny (12x), ustawienia balansu bieli i ekspozycji dostarczają wyraźny obraz nawet w przypadku słabo oświetlonych scen lub w sytuacjach gdy dużych różnic pomiędzy najjaśniejszymi i najciemniejszymi partiami obrazu. Kamera zapewnia szerokie pole widzenia, a także szybkie i ciche ustawienie pozycji. 128 predefiniowanych zestawów ustawień oraz zdalne sterowanie pozwolą osiągnąć efektywne i efektowne rezultaty. VC-B30U jest idealna do zastosowań wideokonferencyjnych software i w chmurze. To wszystko dzięki płynnemu, czystemu i żywemu obrazowi bez żadnych zniekształceń oraz prostemu podłączeniu przez USB 3.0 lub HDMI.

 

 • 1/2.8 calowy sensor od Sony
 • rozdzielczość Full HD (1920 x 1080) przy 60 klatkach na sekundę
 • wyjścia HDMI i USB 3.0
 • Plug and Playdla systemów Windows, Linux , ChromeOS czy Mac
 • pole widzenia 72 stopni
 • 12-krotny zoom optyczny
 • Pan/Tilt/Zoom poziomo: -100 stopni do 100 stopni, pionowo: (pochylenie kamery) -30 stopni do 30 stopni
 • 128 presetów dostępnych dla użytkownika (pozycjikamery do zaprogramowania i błyskawicznego wywołania)
 • oprogramowanie PC do kontroli kamery, gdy ta jest podłączona po USB
 • wejście RS232 / wyjście RS232 (do podłączenia i sterowania kolejną kamerą)
 • Przełączniki DIP Switch do kontroli podstawowych ustawień
 • 3 lata gwarancji

 

Jakość obrazu

VC-B30U jest wyposażona w profesjonalną matrycę 1/2.8 cala przetwarzającej obraz w sygnał FullHD 1080p. Matryca zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów oraz czysty i wysokiej jakości obraz.

 

Szeroki zakres obrotu, pochyłu i zoomu

VC-B30U pozwala na szeroki zakres ruchu ( -100 to +100 w poziomie; -30 to +30 w pionie), a mechanizm obrotowy zapewnia szybkie, ciche i precyzyjne pozycjonowanie.

 

Kontrola przez RS-232

Ustawienia kamery (pozycja i funkcje) mogą być kontrolowane zdalnie dzięki szybkiemu interfejsowi RS-232. Dodatkowe wyjście RS-232 pozwala podłączyć i sterować kolejną kamerą.

 

Prosta obsługa

Pilot zdalnego sterowania pozwala na łatwe kontrolowanie pozycji kamery oraz innych ustawień.

Kamerą można również sterować z poziomu wygodnej aplikacji komputerowej.

 

Szeroki kąt widzenia

VC-B30U posiada 72 stopni kąta widzenia, który pozwala na szerokie ujęcie sceny. VC-B30U jest idealnym urządzeniem do wideokonferencji, lub do nagrywania wykładów.

 

128 predefiniowanych ustawień

128 predefiniowanych zestawów ustawień oraz zdalne sterowanie pozwolą osiągnąć efektywne i efektowne rezultaty.

Więcej infromacji na naszym blogu, gdzie znajdą Państwo artykuł:
Lumens VC-B30U szybki unboxing nowej kamery PTZ z USB 3.0 i HDMI

Cena SRP: 7 991,00


Ceny podane na stronie lumens.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Rzeczywisty wygląd urządzeń może odbiegać od tych przedstawionych na zdjęciach. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.